Apie mane

 • Esu PROREAL nekilnojamo turto brokeris

  Nekilnojamo turto srityje Vilniuje ir Vilniaus rajone dirbu nuo 2016 metų, per šį laikotarpį sukaupiau vertingos patirties ir žinių, nuolatos gilinuosi ir analizuoju nekilnojamo turto rinkos dėsnius, todėl savo klientams galiu pasiūlyti efektyviausius sprendimus perkant, parduodant ar nuomojant būstą, įsigyjant žemės sklypą ar kitą nekilnojamo turto objektą.

  Taip pat teikiu konsultacijas ir esu pasiruošęs atstovauti jūsų interesus viso nekilnojamo turto įsigijimo ar pardavimo proceso metu: nuo pirmos iki paskutinės akimirkos

  2017 ir 2018 m. pardaviau daugiausiai objektų įmonėje, esu sertifikuotas LNTAA brokeris Vilniuje, todėl galiu garantuoti aukštą savo teikiamų paslaugų kokybę. Jei ieškote profesionalaus ir sąžiningo nekilnojamo turto specialisto, kuriam svarbus kiekvienas klientas, jo individualūs poreikiai bei lūkesčiai, lauksiu jūsų skambučio telefonu: +37060883773.

  Kaip aš dirbu?
  Paprastas 6 žingsnių pardavimo planas
  6 žingsnių nuomos planas
  • 1 Užsiregistruokite į pradinį nekilnojamo turto vertinimą. Sutartu lauku atvyksiu į jūsų parduodamą objektą, jį apžiūrėsiu ir pateiksiu preliminarų vertinimą.

   Taip pat galiu suteikti profesionalias konsultacijas, kurios leis nekilnojamą turtą parduoti greičiau ir už geresnę kainą.
  • 2 Pasirinkite, kaip norėsite atsiskaityti. Jūsų patogumui siūlau lanksčias atsiskaitymo galimybes.
  • 3 Duokite leidimą judėti pirmyn. Šio etapo metu sudarysiu darbų planą ir terminus. Taip pat pateiksiu pardavimo strategijos planą ir pirmines išvadas dėl parduodamo turto vertės.
  • 4 Viešųjų ryšių planas. Suorganizuosiu jūsų parduodamo nekilnojamo turto profesionalią fotosesiją, parengsiu 3D vizualizacijas, skelbimus viešinimui ir pradėsiu intensyviai ieškoti ir siūlyti jūsų parduodamą turtą potencialiems ir suinteresuotiems pirkėjams.
  • 5 Pirkėjo paieškos Už jus organizuosiu parduodamo turto apžiūras, susitikimus, palaikysiu ryšį su klientais, seksiu atsiliepimus, kol atsiras puikus pirkėjas.
  • 6 Pardavimas Suradus pirkėją, vesiu derybas dėl pardavimo sąlygų ir kainos. Atstovausiu jūsų interesams iki pat sandorio galo.
  • 1 Pirmasis kontaktas Pasikalbėkime. Skirkite bent keliolika minučių pokalbiui telefonu, keliems el. laiškams. Noriu išsiaiškinti Jūsų poreikius, todėl bendraukime daugiau. Pirmojo kontakto metu nebūtina organizuoti susitikimų – pabendraukime nuotoliniu būdu.
  • 2 Apsibrėžkime ribas Norite erdvaus buto su vaizdu į Senamiestį, tačiau galite leisti tik nedidelį butelį miegamajame rajone arba namą sodo bendrijoje? Man svarbu rasti tinkamą ribą tarp jūsų norų ir galimybių. Dėl to išsiaiškinu ne tik jūsų poreikius, bet ir galimybes pagal daugybę kriterijų. Svarbiausia, būkime atviri ir keiskimės informacija.
  • 3 Aktyvi paieška Ar žinojote, kad nuomos skelbimai populiariuose NT portaluose yra ne vienintelis būdas surasti tinkamą butą ar namą nuomai? Aš jų žinau dar keletą, todėl surandu tinkamus variantus pakankamai greitai ir efektyviai.
  • 4 Būsto atranka Prieš siūlydamas jums apžiūrėti, aš pats kartais apsilankau nuomojamose patalpose, jei kyla klausimų dėl jų kokybės ir nuomos sąlygų. Labai kruopščiai vertinu skelbimuose ir kituose viešai prieinamuose informacijos šaltiniuose skelbiamą informaciją. Noriu įsitikinti, kad atrenku tik tuos pasiūlymus, kurie jūsų nenuvils.
  • 5 Susitikimas ir apžiūra Kai gaunate keletą variantų, siūlau juos apžiūrėti gyvai. Mano darbas yra užtikrinti, kad būsto savininkai ir potencialūs nuomininkai surastų bendrą kalbą, aptartų visas sąlygas ir vestų taktiškas derybas dėl galutinės kainos.
  • 6 Nuomos sutarties pasirašymas Visada padedu pasirašyti nuomos sutartį, jei savininkai jos neturi. Šis dokumentas reikalingas abiem suinteresuotoms pusėms, ypač, kai įstatymai saugo teisę į nuosavybę, o taip pat ir nuomininkų teises. Pasirašote sutartį ir viskas – mano darbas baigtas.