Rekomendacijos

 • Apie specialisto kompetenciją byloja jo nuveikti darbai, o patenkinti klientai - geriausias įvertinimas.
  Man svarbi jūsų nuomonė, pastebėjimai ir pasiūlymai, jie padeda man tobulėti ir siekti užsibrėžtų tikslų.

  Palikti atsiliepimą
  • "Rekomenduoju Evaldą kaip taktišką, atsakingą, pareigingą, sąžiningą ir savo darbą išmanantį brokerį. Nuolatinė komunikacija apie vykdomą mūsų objekto pardavimo procesą ir pačio pardavimo vykdymo nuo A iki Z paliko mums didelį įspūdį, mat ankstesnė komunikacija su NT brokeriais buvo smarkiai nuvylusi. Ačiū Jums, Evaldai. Iki malonaus. Rekomenduojame TIKRAI."

   Kristina Petrauskaitė
  • "Rekomenduoju nekilnojamojo turto brokerį Evaldą Matlauską, parduodant nekilnojamąjį turtą.Visų pirma jis tiksliai įvertino, nors nėra turto vertintojas, kokią galutinę sumą galėčiau gauti už parduodamą butą ir ją gavau. Taip pat puiku, kad su Evaldo pagalba pardaviau butą labai greitai, ko iš tiesų nesitikėjau. Pritariu, jo darbo metodikai, kai savaitės pabaigoje, pateikdavo ataskaitą, kaip sekasi su klientų paieška. Informatyvumas ir savalaikis bendravimas su pardavėju būtinas brokerio darbe. Linkiu jam toliau išlikti tokiam maloniam ir kantriam, bendraujant su klientais, strateguoti įvairias situacijas, aptariant jas su pardavėju, taip pat išlaikyti puikius derybinius įgūdžius, bendraujant tiek su pardavėju, tiek su pirkėju. Linkiu sėkmės tolimesniame jo darbe ir tikiu, kad jo paslaugomis pasinaudos daugelis žmonių."

   Rūta Kuncinienė
  • "Po nemalonios patirties su nekilnojamojo turto brokeriais, ypatingai čia noriu įvardinti Capital kompanijos atstovus, buvau nusistačiusi prieš juos. Labai džiaugiuosi, kad patikėjau Evaldu Matlausku, kuris puikiai atliko savo darbá. Tad rekomenduoju visiems, kam reikia tokio pobūdžio paslaugù, kreiptis į jį!!!"

   Daiva Petrauskienė
  • "Likau labai patenkinta bendradarbiavimu :) Taktiškas, atsakingas, gerai išmanantis savo darbą žmogus, kuriuo pilnai galima pasitikėti. Evaldas puikiai atstovavo mūsų interesams, todėl tikrai bendradarbiausime ir ateityje!"

   Indrė Kalvaitytė
  • "Rekomenduoju Evaldą kaip nuoširdų, sąžiningą ir savo darbą išmanantį brokerį. Tokių partnerių pardavimo procese sutiksite nedaug!"

   Elija Čenkutė
  • "Veiklus ir tvarkingas žmogus, turintis kantrybės bei noro išklausyti ir suprasti."

   Vytautas Petrauskas
  • "Rekomenduoju Evaldą Matlauską, kaip profesionalų nekilnojamo turto brokerį. Jo puikus nekilnojamo turto rinkos išmanymas, komunikacija tarp pirkėjo ir pardavėjo, sandorių proceso valdymas. Į visus iškilusius klausimus atsakė išsamiai ir suprantamai. Mano buto pirkėjas pas mane paklausė, iš kur gavau tokį puikų, viską išmanantį nekilnojamo turto brokerį. Padėjo ne tik man parduodant butą, bet ir pirkėjau atsakė į visus klausimu ir konsultavo. Profesionalus ir sąžiningas brokeris, buvo labai malonu bendrauti. Prireikus nekilnojamo turto brokerio tikrai skambinsiu ir vėl prašysiu pagalbos ir tikrai rekomenduosiu pažystamiems. Nuoširdus AČIŪ Evaldui už jo rūpestį ir sėkmės jam tolimesniame darbe bei gyvenime."

   Vida Narbutienė
  • "Per paskutinį pusmetį teko parduoti 2 butus. Kreipiausi į brokerį Evaldą Matlauską. Nemaniau, kad su Evaldo pagalba sandoriai vyks taip sklandžiai ir greitai. Jo puikus nekilnojamo turto rinkos išmanymas, komunikacija tarp pirkėjo ir pardavėjo, sandorių proceso valdymas davė puikius rezultatus. Ateityje parduodamas nekilnojamą turtą norėčiau, kad šis profesionalus brokeris būtų kartu vykdant sandorius. Dar kartą dėkui Evaldui."

   Gintautas Lašas
  • "Tikrai rekomenduoju. Puikus savo srities specialistas,patikimas,informatyvus.Ir šiaip buvo malonu bendrauti."

   Aldona Linkevičienė
  • "Rekomendacijų niekada nerašau , bet norečiau Evaldui padėkoti už tai , kad įsigilino į mūsų esamą situaciją , tiksliai išsiaiškino ko mes siekiame parduodant namą ir neskubino šio proceso. Bendravimas buvo malonus , agentas buvo išties iniciatyvus , pardavimu rūpintis nereikejo. Išankstinius lūkesčius atitiko 100 proc. "

   Antoni Svirid
  • "Rekomenduoju Evaldą Matlauską kaip profesionalų nekilnojamojo turto brokerį. Su Evaldo pagalba pardavėme butą labai greitai. Evaldas suteikė daug vertingos informacijos tiek mums, tiek ir mūsų buto pirkėjams, atstovavo visame pardavimo procese. "

   Jūratė Gerikaitė
  • "Su Evaldo pagalba pardaveme nama labai greitai."

   Olga Snarskė
  • "Labai pareigingas, iniciatyvus, profesionalus ir sąžiningas brokeris. Tikrai buvo malonu bendrauti ir nuoširdžiai rekomenduoju visiems. "

   Zygimantas Taunys
  Jūsų atsiliepimas
  Siųsti