Paslaugos

 • Sutaupykite savo laiką ir pinigus!
  Mėgaukitės gyvenimu visus rūpesčius palikdami man!
  Norite parduoti?

  Turite nekilnojamo turto, tačiau nenorite buto, namo ar sodybos parduoti per žema kaina? Nelabai suprantate NT rinkos subtilybes? Svarbu, kad šalia būtų profesionalus vedlys, kuris padėtų ir patartų, kaip parduoti nekilnojamo turto objektą geriausiomis sąlygomis.

  Ne vienerius metus kauptos žinios ir patirtis man leidžia savo klientams pasiūlyti profesionalias konsultacijas ir optimaliai jų poreikius atitinkančius nekilnojamo turto pardavimo sprendimus. Specializuojuosi butų, namų, sodų, sklypų, komercinių patalpų pardavimuose Vilniuje ir Vilniaus rajone. NT parduodu naudodamas šiuolaikines rinkodaros priemones, pavyzdžiui, interaktyvius 3D turus, kurie padeda apžiūrėti namus ir butus neišeinant iš namų. Susiekime jau dabar!

  Norite pirkti?

  Šiandien nekilnojamo turto rinka perpildyta pačiais įvairiausiais skelbimais ir pasiūlymais, tačiau kas tinka būtent jums? O gal esate jau nusižiūrėjęs jums patinkantį butą ar namą, komercines patalpas naujam verslui? Nekilnojamo turto pirkimas gali būti labai painus ir ilgas procesas, tačiau jis gerokai palengvės, jei jį patikėsite savo srities specialistui.

  Butų, namų, sodų, sklypų, komercinių patalpų ir kitų objektų pirkime Vilniuje ir Vilniaus rajone jau sėkmingai dirbu ne vienerius metus, todėl atsižvelgęs į jūsų lūkesčius galiu padėti rasti svajonių namus, įsigyti norimą objektą, konsultuoti įvairiausiais nekilnojamo turto pirkimo klausimais.

  Norite investuoti?

  Nuo neatmenamų laikų nekilnojamas turtas buvo ir yra viena geriausių ir išmintingiausių investicijų, nešančių didžiausią grąžą per ilgą laikotarpį. Nesvarbu, ar tai sklypas užmiestyje, ar jau pastatytas individualus namas, butas ar net kelių butų kotedžas.

  Svarbiausia, kad investicijos būtų pamatuotos ir savalaikės. Investuojant netinkamai arba darant neapgalvotus sprendimus, gali būti prarandama nemažai pinigų. Ar investicija atsipirks, padėsiu Jums išsiaiškinti jau pirmos konsultacijos metu. Jei jus sudomino ši galimybė, galiu padėti perprasti nekilnojamo turto rinkos subtilybes, patarti, pakonsultuoti ir susitvarkyti visus dokumentus.

  Susisiekite ir aptarsime visus svarbius ir jums aktualius klausimus.

  Norite nuomoti?

  Neramu dėl nuomojamo buto ar namo? Mums tikrai reiktų pabendrauti nedelsiant – padėčiau apsispręsti dėl visų NT nuomos aspektų – nuomininkų paieškos, dokumentų apiforminimo ir net nuomos kainos nustatymo. Esu patyręs šioje srityje ir pažįstu abi suinteresuotas puses – nuomininkus ir nuomotojus.

  Padedu nustatyti nuomojamo turto kainą ir surasti gerus nuomininkus, kurie atitiktų NT savininkų lūkesčius. Taip pat padedu sudaryti nuomos sutartis, kitus dokumentus. Paaiškinu nuomininkams, ko iš jų tikisi nuomotojai ir kokiomis sąlygomis jie gali išsinuomoti NT.

  Dirbu su privačiais ir verslo klientais, tad padedu išnuomoti ne tik namus ir butus, bet ir biurus, sklypus, komercines patalpas.

  Kodėl verta rinktis mane ?
  Dirbdami kartu, mes greičiau pasieksime išsikeltus tikslus!
  • Profesionalumas Daug dėmesio kiekvieno kliento individualiems poreikiams ir optimaliausių sprendimų paieška.
  • Efektyvumas Nuolatos gilinu savo žinias, semiuosi patirties konferencijų ir seminarų metu, naudoju tik pažangius ir inovatyvius pardavimo įrankius.
  • Organizuotumas Teikiu išsamias konsultacijas įvairaus nekilnojamo turto pirkimo, pardavimo ir investavimo klausimais.
  • Dėmesys rezultatui Jūsų nekilnojamą turtą parduosiu už geriausią rinkos kainą.
  • Lankstumas Patrauklūs paslaugų paketai, kurie atitiks jūsų konkrečius poreikius. Jokių nereikalingų paslaugų ir papildomų išlaidų.
  • Protinga kaina Garantuoju geriausią kokybės ir kainos santykį bei patrauklias atsiskaitymo galimybes.