PASLAUGOS

SUTAUPYKITE SAVO LAIKĄ IR PINIGUS

Mėgaukitės gyvenimu visus rūpesčius palikdami man!

Norite parduoti?


Turite nekilnojamo turto, su kuriuo atėjo laikas atsisveikinti, tačiau nesinori puoselėto buto, namo ar sodybos parduoti per žema kaina, o gal nekilnojamo turto sritis jums atrodo paini ir primena labirintą? Taip ir yra, todėl svarbus profesionalus vedlys, kuris padėtų susigaudyti ir patartų, kaip parduoti nekilnojamo turto objektą geriausiomis sąlygomis. Ne vienerius metus kauptos žinios ir patirtis man leidžia savo klientams pasiūlyti profesionalias konsultacijas ir optimaliai jų poreikius atitinkančius nekilnojamo turto pardavimo sprendimus. Specializuojuosi butų, namų, sodų, sklypų, komercinių patalpų pardavimuose Vilniuje ir Vilniaus rajone.

Norite pirkti?

Šiandien nekilnojamo turto rinka perpildyta pačiais įvairiausiais skelbimais ir pasiūlymais, tačiau kas tinka būtent jums? O gal esate jau nusižiūrėjęs jums patinkantį butą ar namą, komercines patalpas naujam verslui? Nekilnojamo turto pirkimas gali būti labai painus ir ilgas procesas, tačiau jis gerokai palengvės, jei jį patikėsite savo srities specialistui. Butų, namų, sodų, sklypų, komercinių patalpų ir kitų objektų pirkime Vilniuje ir Vilniaus rajone jau sėkmingai dirbu ne vienerius metus, todėl atsižvelgęs į jūsų lūkesčius galiu padėti rasti svajonių namus, įsigyti norimą objektą, konsultuoti įvairiausiais nekilnojamo turto pirkimo klausimais.

Norite investuoti?

Nuo neatmenamų laikų nekilnojamas turtas buvo ir yra viena geriausių ir išmintingiausių investicijų. Jei jus sudomino ši galimybė, galiu padėti perprasti nekilnojamo turto rinkos subtilybes, patarti, pakonsultuoti ir susitvarkyti visus dokumentus. Susisiekite ir aptarsime visus svarbius ir jums aktualius klausimus.