APIE MANE

Esu PROREAL nekilnojamo turto brokeris. Nekilnojamo turto srityje Vilniuje ir Vilniaus rajone dirbu nuo 2016 metų, per šį laikotarpį sukaupiau vertingos patirties ir žinių, nuolatos gilinuosi ir analizuoju nekilnojamo turto rinkos dėsnius, todėl savo klientams galiu pasiūlyti efektyviausius sprendimus perkant, parduodant ar nuomojant būstą, įsigyjant žemės sklypą ar kitą nekilnojamo turto objektą.

Taip pat teikiu konsultacijas ir esu pasiruošęs atstovauti jūsų interesus viso nekilnojamo turto įsigijimo ar pardavimo proceso metu: nuo pirmos iki paskutinės akimirkos. 2017 ir 2018 m. pardaviau daugiausiai objektų įmonėje, esu sertifikuotas LNTAA brokeris Vilniuje, todėl galiu garantuoti aukštą savo teikiamų paslaugų kokybę. Jei ieškote profesionalaus ir sąžiningo nekilnojamo turto specialisto, kuriam svarbus kiekvienas klientas, jo individualūs poreikiai bei lūkesčiai, lauksiu jūsų skambučio telefonu: +37060883773.

KAIP DIRBU?

Paprastas 6 žingsnių pardavimo planas

1. Užsiregistruokite į pradinį nekilnojamo turto vertinimą.

Sutartu lauku atvyksiu į jūsų parduodamą objektą, jį apžiūrėsiu ir pateiksiu preliminarų vertinimą. Taip pat galiu suteikti profesionalias konsultacijas, kurios leis nekilnojamą turtą parduoti greičiau ir už geresnę kainą.

2. Pasirinkite, kaip norėsite atsiskaityti.

Jūsų patogumui siūlau lanksčias atsiskaitymo galimybes.

3. Duokite leidimą judėti pirmyn.

Šio etapo metu sudarysiu darbų planą ir terminus. Taip pat pateiksiu pardavimo strategijos planą ir pirmines išvadas dėl parduodamo turto vertės.

4. Viešųjų ryšių planas.

Suorganizuosiu jūsų parduodamo nekilnojamo turto profesionalią fotosesiją, parengsiu 3D vizualizacijas, skelbimus viešinimui ir pradėsiu intensyviai ieškoti ir siūlyti jūsų parduodamą turtą potencialiems ir suinteresuotiems pirkėjams.

5. Pirkėjo paieškos.

Už jus organizuosiu parduodamo turto apžiūras, susitikimus, palaikysiu ryšį su klientais, seksiu atsiliepimus, kol atsiras puikus pirkėjas.

6. Pardavimas.

Suradus pirkėją, vesiu derybas dėl pardavimo sąlygų ir kainos. Atstovausiu jūsų interesams iki pat sandorio galo.

KONTAKTAI

Evaldas Matlauskas, Proreal nekilnojamo turto brokeris

Lukiškių g.5 Vilnius, Lithuania

(8-608) 83773

e.matlauskas@gmail.com